Zebraliśmy już:: 423 197 zł

Pytania i odpowiedzi dla fundacji

Kim jesteśmy?

MojaKampania.pl to platforma, która łączy organizacje podejmujące różne akcje społeczne z ich odbiorcami, po to, by propagować kampanie charytatywne wśród osób w różnym wieku.

Co robimy?

Poprzez sprzedaż koszulek i toreb z motywem informującym o konkretnej kampanii oraz jej promocję w mediach zbieramy środki, które przekazujemy na cel związany z daną kampanią.

W jaki sposób promujemy akcje?

Każdą akcję wspieramy za pomocą starannie zorganizowanych i zaplanowanych działań o charakterze PR we wszystkich mediach – prasowych, telewizyjnych i internetowych. Pozyskujemy ambasadorów, którzy swoim wizerunkiem przyciągają uwagę większej grupy odbiorców. Promujemy akcje, tworząc dedykowane materiały reklamowe w postaci bannerów do wykorzystania w mediach społecznościowych, na dowolnych stronach i portalach internetowych.

Co możesz zyskać?

Współpracując z nami, masz szansę zgromadzić większą ilość pieniędzy na cel związany z organizowaną przez Ciebie kampanią, dotrzeć z informacją do większej ilości odbiorców i zakończyć całą akcję sukcesem. W przypadku kampanii organizowanych przez nas z każdej sprzedanej koszulki lub torby na cel związany z akcją przekazujemy zawsze 25 zł brutto (20zł brutto zasila konto fundacji lub schroniska pozostałe 5zł brutto przekazujemy na cele związane z promocją kampanii). Jeśli kampania skierowana jest do jednej organizacji, kwota zależy od wielkości sprzedaży oraz od samego projektu.

Dlaczego my?

Wspierając kampanię każdej organizacji, oferujemy sprzedaż koszulek znanych na całym świecie marek. Jakość jest dla nas najważniejsza. Wszystkie bawełniane torby, które wykorzystujemy do promocji kampanii, są szyte w Polsce i projektowane indywidualnie na potrzeby danej kampanii przez naszych najlepszych grafików. Unikatowe motywy dedykowane akcji drukowane są metodą sitodruku w naszej rodzinnej firmie posiadającej 24-letnie doświadczenie w druku.

Kogo wspieramy?

Nie stawiamy ograniczeń. Współpracujemy z każdą fundacją, organizacją, schroniskiem, hospicjum, przytuliskiem oraz ze wszystkimi osobami, które pomagają w propagowaniu konkretnej kampanii charytatywnej.

Jak się rozliczamy?

Współpraca z nami jest bezpłatna, przejrzysta i czytelna. Rozliczenie kampanii przeprowadzamy po trzech tygodniach od jej zakończenia na podstawie faktury VAT, umowy-darowizny lub faktury bez VAT. Specjalny system umożliwia w każdej chwili po zalogowaniu się obserwację wielkości sprzedaży produktów promujących kampanię.

Co o nas mówią?

Skontaktuj się z nami mailowo: ola@mojakampania.pl, telefonicznie: 795 699 251 Lub wyślij do nas formularz zapytania

Zakończone kampanie