Zebraliśmy już:: 419 437 zł

Co robimy?

Pomagamy spełnić marzenia!

Niesiemy pomoc finansową dla fundacji i organizacji podejmujących charytatywne akcje społeczne. Każda kupiona przez Ciebie koszulka lub torba bawełniana to wsparcie udzielone potrzebującym 25 zł brutto - nawet tyle z każdej sprzedanej koszulki lub torby przekazujemy na naszą kampanię.

Czytaj więcej

Jak możesz wspomóc kampanie?

Oprócz zakupu koszulki lub torby, które dla Ciebie przygotowaliśmy zawsze
i w każdym momencie możesz nam pomóc, informując o akcji swoich znajomych
na Facebooku. Dane statystyczne pokazują, że aż 60% sfinalizowanych transakcji zakupu w naszym serwisie pochodzi od osób, które dzięki takiemu wsparciu dowiedziały się o akcji za pośrednictwem Facebooka.

Czytaj więcej

Dlaczego wartowziąć udział w akcji?

Stajesz się jej ambasadorem i w ten sposób pomagasz nam ją promować. Każda kupiona przez Ciebie koszulka lub torba to uśmiech radości na twarzy kogoś, kto potrzebuje Twojej pomocy lub wesołe merdanie ogonem zwierzaka wdzięcznego, że ktoś dobry odmienił jego smutny los. Nie bądź obojętny na to, co dzieje się wokół Ciebie!

Czytaj więcej
Trwające kampanie
Nakarm zwierzaka IV edycja

Ogólnopolska akcja pomaganiu zwierzętom w schroniskach

Bezdomnych psów i kotów jest bardzo dużo w całej Polsce, ich liczba niestety stale wzrasta. Z dnia na dzień tracą swój dach nad głową oraz dotychczasowych opiekunów i lądują na ulicy, bądź podrzucane są do schronisk. Bezmyślność, bezduszność i okrucieństwo ludzi, nadal traktujących zwierzęta jak rzeczy, sprawia że ich życie jest pełne bolesnych historii. II edycja „Nakarm Zwierzaka” po raz kolejny stawia sobie za cel poprawę losu bezdomniaków i zabezpieczenie im dostatecznej liczby pożywienia. Chcemy wypełnić ich miski aż po brzegi, żeby więcej nie doskwierał im głód ! Dzięki Waszemu wsparciu mamy szansę zatrzeć ich złe wspomnienia, by nie traciły wiary w człowieka.

 

Idź do kampanii

Co o nas mówią?