Zebraliśmy już:: 423 197 zł

Co robimy?

Pomagamy spełnić marzenia!

Niesiemy pomoc finansową dla fundacji i organizacji podejmujących charytatywne akcje społeczne. Każda kupiona przez Ciebie koszulka lub torba bawełniana to wsparcie udzielone potrzebującym 25 zł brutto - nawet tyle z każdej sprzedanej koszulki lub torby przekazujemy na naszą kampanię.

Czytaj więcej

Jak możesz wspomóc kampanie?

Oprócz zakupu koszulki lub torby, które dla Ciebie przygotowaliśmy zawsze
i w każdym momencie możesz nam pomóc, informując o akcji swoich znajomych
na Facebooku. Dane statystyczne pokazują, że aż 60% sfinalizowanych transakcji zakupu w naszym serwisie pochodzi od osób, które dzięki takiemu wsparciu dowiedziały się o akcji za pośrednictwem Facebooka.

Czytaj więcej

Dlaczego wartowziąć udział w akcji?

Stajesz się jej ambasadorem i w ten sposób pomagasz nam ją promować. Każda kupiona przez Ciebie koszulka lub torba to uśmiech radości na twarzy kogoś, kto potrzebuje Twojej pomocy lub wesołe merdanie ogonem zwierzaka wdzięcznego, że ktoś dobry odmienił jego smutny los. Nie bądź obojętny na to, co dzieje się wokół Ciebie!

Czytaj więcej
Trwające kampanie
I wear I share VII edycja 2024

#THFhero

Mogłoby się wydawać, że marka Trendy Hair Fashion kręci się tylko wokół fryzjerstwa. Trudno się z tym nie zgodzić, fryzjerski kunszt to centrum naszych działań. Jednak poza nożyczkami i farbami, część naszej misji dotyczy tematyki zupełnie nie związanej z fachem. Mamy na myśli dzielenie się pozytywnymi emocjami i szeroko rozumianym dobrem w szerszym gronie, według wyznawanej przez nas zasady I WEAR I SHARE.

 

It might seem that the Trendy Hair Fashion brand revolves only around hairdressing. It's hard to disagree with this, hairdressing craftsmanship is the center of our activities. However, apart from scissors and paints, part of our mission concerns topics completely unrelated to our profession. We mean sharing positive emotions and broadly understood goodness with a wider group, according to our principle I WEAR AND SHARE.

Idź do kampanii

Co o nas mówią?