Co o nas mówią?

Anna Giera

Dyrektor Schroniska

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Mysłowicach dwukrotnie współpracowało z Firmą MojaKampania.pl podczas akcji, z których dochód zasilił fundusze schroniska.

Współpraca układała się wzorowo, Firma wywiązała się ze wszystkich zobowiązań zawartych w umowie.

Łukasz Balcer

Kierownik Schroniska dla Bezdomnych
Zwierząt w Celestynowie

Mam przyjemność zarekomendować platformę internetową MojaKampania.pl  W/w platforma w okresie 06-26.07.2015 przeprowadzała kampanię internetową pod nazwą „Nakarm Zwierzaka w Schronisku” a następnie w okresie 19.10.- 09.11.2015 kampanię pod nazwą „Przygarnij Zwierzaka ze Schroniska”. W obu tych akcjach mieliśmy okazje wziąć udział.

Kampanie zostały przeprowadzone sprawnie, na profesjonalnym poziomie. Tematyka akcji nawiązywała do zawsze aktualnych tematów – wyżywienia oraz adopcji bezdomniaków. Obsługa kampanii zarówno telefoniczna jak i mailowa miła; realizacja i wysyłka zamówień na czas. Powyższa akcja jest dodatkowym wsparciem dla naszego schroniska. Poziom świadczonych usług przez platformę internetową MojaKampania.pl zapewnia gwarancję udanej kampanii.

Wolontariusze

Pracownicy Schroniska w Milanówku

Z przyjemnością polecamy Platformę MojaKampania.pl jako rzetelnego i kreatywnego Wykonawcę. Cechuje Ich rzetelność, kreatywność i profesjonalizm. Dbają nie tylko o wysoką jakość usług i produktów lecz także o wzorowy kontakt z kontrahentami. Nie ma dla Nich rzeczy niemożliwych.

Tym samym serdecznie dziękujemy za możliwość współpracy i prosimy o więcej. Właśnie dzięki takim wspaniałym inicjatywom i możliwościom, jakie stworzyli Pracownicy Platformy MojaKampania.pl mogliśmy pozyskać fundusze dla Fundacji, która opiekuje się psami i kotami w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Milanówku.

Monika Siedlecka

DyrektorSchroniska dla Zwierząt
We Włocławku

Schronisko dla Zwierząt we Włocławku z ogromną przyjemnością poleca współpracę z firmą MojaKampania.pl – KOSZULKA.PL  Współpracowaliśmy już dwukrotnie przy akcjach fejsbukowych: „Nakarm Zwierzaka w Schronisku” oraz „Przygarnij Zwierzaka ze Schroniska”. Za każdym razem była to dla nas miła, udana i satysfakcjonująca współpraca. Dzięki firmie MojaKampania.pl – KOSZULKA. PL nasza placówka pozyskała fundusze, niezbędne dla poprawy dobrostanu schroniskowych zwierząt.

Bardzo cenimy współpracę z firmą MojaKampania.pl – KOSZULKA.PL i jesteśmy przekonani, że będzie ona owocowała kolejnymi, wspólnymi przedsięwzięciami.

Irena Kowalczyk

Specjalista ds. pozyskiwania
funduszy Schroniska w Korabiewicach

Mam przyjemność zarekomendować platformę internetową MojaKampania.pl  W/w platforma w okresie 01.06.-21.06.2015 przeprowadzała kampanię internetową pod nazwą „Nakarm Zwierzaka w Schronisku”. My również mieliśmy okazję wziąć w niej udział. Kampania została przeprowadzona rzetelnie, na profesjonalnym poziomie.

Tematyka akcji nawiązywała do zawsze aktualnego tematu – wyżywienia bezdomnych zwierzaków w schroniskach. Obsługa kampanii zarówno telefoniczna jak i mailowa bardzo miła; realizacja i wysyłka zamówień sprawna.

Dzięki tej akcji pozyskaliśmy spore fundusze, które zapewniły naszym podopiecznym wikt przez długi okres czasu. Poziom świadczonych usług przez platformę internetową MojaKampania.pl zapewnia gwarancję udanej kampanii.

Izabella Szolginia

Dyrektor Schroniska dla Zwierząt w Bydgoszczy

Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy bierze udział już w II edycji ogólnopolskiej kampanii internetowej "Nakarm Zwierzaka". Akcja ta cieszy się wielkim powodzeniem wśród Przyjaciół naszego, bydgoskiego Schroniska. Rewelacyjne koszulki w dogodnych, dla dużych I małych Ludzi, rozmiarach z nadrukami promującymi naszych zwierzęcych Przyjaciół są nie tylko produktami wysokiej jakości, ale przede wszystkim niosą przesłanie dotyczące poprawy losu bezdomnych Istot. Sympatyczna atmosfera towarzysząca kontaktom z Organizatorami i rzetelność w wywiązywaniu się z deklarowanej pomocy, to dodatkowy atut tej Akcji. Pozdrawiamy serdecznie: Załoga i wdzięczne za pomoc Schroniskowe Zwierzęta!