Dostawy i płatności

POLSKA

 • PRZEDPŁATA (przelew zwykły lub szybki, karta kredytowa).
  Kurier 48 Poczta Polska- 13 zł. W przypadku zamówienia poduszek, począwszy od trzeciej za każdą następną doliczane jest 3 zł, spowodowane jest to zwiększeniem rozmiarów przesyłki 

 • Przelew zwykły
  Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymasz od nas mailem po złożeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu. 

  Pamiętaj! W tytule przelewu podaj numer Twojego zamówienia.

 • Przelew szybki (za pośrednictwem PayU)
  Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia. Z tej formy płatności mogą skorzystać osoby i firmy, posiadające aktywne konto bankowe w jednym z kilkunastu obsługiwanych przez PayU banków. Wpłaty dokonujesz za pomocą specjalnego linku, dostępnego na stronie sklepowej po złożeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu. Płatność szybkim przelewem za pośrednictwem serwisu PayU jest równoznaczna z otrzymaniem przez nas Twojego przelewu.

 • Płatność kartą kredytową (za pośrednictwem PayU)
  Zapłaty dokonujesz online kartą kredytową. Akceptujemy karty VISA, MASTERCARD. Płatność kartą jest bezpieczna dzięki silnemu szyfrowaniu (SSL 128bit). Numer karty płatniczej omija sklep i trafia bezpośrednio do PayU.

Europa

Koszty dostawy są naliczane automatycznie w zależności od ilości wybranych produktów. Niestety, ze względu na gabaryty, poduszki nie da się zamówić z wysyłką poza granice Polski. Towar wysyłamy Pocztą Polską

Jeżeli wpłaty dokonujesz z konta zagranicznego użyj poniższych danych:
PL60 1050 1070 1000 0092 1204 5091
Kod BIC Swift: INGBPLPW