Przyjaciół się nie zjada

KampaniaPrzyjaciół się nie zjada

Dzięki wam w tej kampani udało się zebrać
4 400

Opis kampanii:

Pomóż im na nowo stać się przyjacielem człowieka

„PRZYJACIÓŁ   SIĘ  NIE  ZJADA”  - to ogólnopolska kampania która miała na celu zwrócenie uwagi społeczeństwa na sytuację koni w Polsce. A nie przedstawia się ona najlepiej. Konie nie są traktowane z atencją na jaką zasługują.  Ponadto duża ilość polskich koni trafia do rzeźni. Co prawda w naszym kraju , ze względów kulturowych, koni się nie ja da, ale niestety Polska jest głównym eksporterem koniny w Europie.

Naszą kampanią chcieliśmy  zwrócić uwagę wszystkich na ciężki los koni i zaangażować w pomoc. One nie są zupełnie same, jest sporo organizacji , którym los koni nie jest obojętny. Biorąc udział w naszej kampanii można było wspomóc finansowo te organizacje, a tym samym przyczynić się do poprawy losu koni.

Dziękujemy za zakup koszulek i pomoc przy promowaniu akcji !

Dlaczego nasza koszulka jest wyjątkowa? Ponieważ jest symbolicznym podziękowaniem za wsparcie koni z naszej organizacji. Wysokogatunkową koszulkę z nadrukiem wykonanym metodą sitodruku warto podarować bliskiej osobie, by przekazywała dalej ideę pomocy. Lub zatrzymać sobie na pamiątkę :)