Kampania I wear I share III edycja 2018

#THFhero

Spaja nas dobra energia a wielu jest rodzicami i nie wyobraża sobie nie zatroszczyć się o te pociechy, których los i potrzeby są marginalizowane.

 

Każdy z nas na satelitarnej mapie "guglował" rodzinny dom, dom babci i ze wzruszeniem mógł oglądać po raz pierwszy, swój dziecięcy raj z lotu ptaka. Myślimy o tych, którym wyszukiwarka nie wystarczy do znalezienia swojego domu - wychowankach domów dziecka. Im będzie potrzebne wykształcenie i wiara w siebie. My wierzymy, że dostarczenie im nowoczesnego sprzętu przybliży ich samodzielne budowanie swoich gniazd, odnalezienie inspiracji i wiedzy.

 

Tak samo myślą nasi partnerzy akcji, dlatego 28 kwietnia w Celnej 10 zagrają Dziki Skład i Dzieńdobry. Wejście tylko w koszulkach - ale spokojnie! Dołączamy je do wejściówki (30 PLN/ os.) Dla osób, które zakupiły koszulki wcześniej i przyjdą w nich na koncert - wstęp wolny! Noście je dumnie przez cały maj i przygotujcie się na 26ty dzień miesiąca bo na Molo w Osieku odbędzie się impreza finałowa (wstęp 20 PLN - z koszulką wstęp wolny), gdzie zlicytujemy unikatową bluzę od Wojtka Haratyka. W trakcie finałowego koncertu będzie można zakupic koszulkę w cenie 30 zł. Cały zysk z licytacji i sprzedaży koszulek zostanie przeznaczony na zakup komputerów dla wychowanków.

 

Klikaj na www.thfhero.com i zamów koszulkę albo odwiedź najbliższy salon - sprzedaż koszulek będzie prowadzona także w wybranych salonach.

 

Niech Was niesie pozytywna wibracja!

Przejdź do kampanii