Adopt Don't Shop

KampaniaAdopt Don't Shop

Dzięki wam w tej kampani udało się zebrać
1 740

Opis kampanii:

Adoptuj nie kupuj

Kampania „Przyjaciół się nie kupuje. Adoptuj” była inicjatywą działającej na terenie Wielkopolski Fundacji Głosem Zwierząt.
Od 5 lat nieprzerwanie zajmują się dawaniem pomocy tym, którzy głosu nie mają. Interwencje, domy tymczasowe, prowadzenie adopcji, opieka nad chorymi zwierzętami – to tylko nieliczne działania, jakich się podejmują. Pod ich opieką znajdują się ponad 23 psy oraz 34 koty, rozlokowane w dopiewskim przytulisku, poznańskiej kociarni, a przede wszystkim w domach tymczasowych. Chcąc zapewnić podopiecznym jak najlepsze warunki, odpowiednie leczenie oraz pełnowartościowe pożywienie, a także dać im poczucie bezpieczeństwa, nieustannie poszukują środków, które pomogłyby im kontynuować misję pomocy. Potrzeb jest wiele i z każdym kolejnym podopiecznym się zwiększają. Wiele z nich udaje się zaspokoić dzięki ludziom o dobrych sercach. Przyłączając się do kampanii, wszyscy ci którzy kochają zwierzęta i którym los skrzywdzonych czworonogów nie jest obojetny, mieli okazję wesprzeć działalnośc Fundacji Głosem Serca.
Dziękujemy za zakup koszulek i pomoc przy promowaniu akcji !
Dlaczego nasza koszulka jest wyjątkowa? Ponieważ jest symbolicznym podziękowaniem za wsparcie zwierzaków ze schroniska. Wysokogatunkową koszulkę z nadrukiem wykonanym metodą sitodruku warto podarować bliskiej osobie, by przekazywała dalej ideę pomocy.