Kampania Nakarm zwierzaka IV edycja

Ogólnopolska akcja pomaganiu zwierzętom w schroniskach

SPOŁECZNE SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT TOZ "FAUNA" IM. ŚW FRANCISZKA Z ASYŻU

Kupując ten produkt zobowiązujesz się do wsparcia poniższego partnera:

schronisko ruda śląska

SPOŁECZNE SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT TOZ "FAUNA" IM. ŚW FRANCISZKA Z ASYŻU
Bujoczka
41-700 Ruda Śląska

http://www.fauna.rsl.pl/
Odwiedź partnera na portalu Facebook

Opis kampanii:

Bezdomnych psów i kotów jest bardzo dużo w całej Polsce, ich liczba niestety stale wzrasta. Z dnia na dzień tracą swój dach nad głową oraz dotychczasowych opiekunów i lądują na ulicy, bądź podrzucane są do schronisk. Bezmyślność, bezduszność i okrucieństwo ludzi, nadal traktujących zwierzęta jak rzeczy, sprawia że ich życie jest pełne bolesnych historii. II edycja „Nakarm Zwierzaka” po raz kolejny stawia sobie za cel poprawę losu bezdomniaków i zabezpieczenie im dostatecznej liczby pożywienia. Chcemy wypełnić ich miski aż po brzegi, żeby więcej nie doskwierał im głód ! Dzięki Waszemu wsparciu mamy szansę zatrzeć ich złe wspomnienia, by nie traciły wiary w człowieka.

 

 

Wybierz wzór, który znajdzie się na produkcie

KUPUJĄC PRODUKTY Z NASZEJ AKCJI WSPIERASZ SCHRONISKA DLA ZWIERZĄT I ZACHĘCASZ INNYCH DO TAKICH DZIAŁAŃ!

 

Przy każdym zakupionym produkcie zachęcamy do przekazania odpowiedniej kwoty na wskazaną wcześniej organizacje.

Najistotniejsze jest, że to Ty bezpośrednio wykonujesz przelew do wybranej organizacji podczas finalizowania transakcji. Oznacza to, że konieczne jest wykonanie dwóch płatności po zakończeniu zakupów:

- na nasze konto: koszt pokrywający produkcję zakupionych przez Ciebie produktów, wysyłkę oraz promocję i działania PR;

- na konto schroniska: darowizna.

Dzięki tej operacji schroniska otrzymują więcej pieniędzy jako, że zapłacona przez Ciebie kwota jest traktowana jako darowizna, a nie jako wpłata za towar, który musiałby być odpowiednio opodatkowany. 20zł jest minimalną kwotą przekazywaną schroniskom, ale to Ty decydujesz ile chcesz przekazać pieniędzy.

Liczymy, że wykonanie dwóch przelewów nie będzie stanowić dla Ciebie problemu, jako zdeklarowanemu przyjacielowi zwierząt, który zdecydował się na taką formę pomocy a noszone przez Ciebie produkty rozpowszechnią ideę wspierania zwierzaków.

 

Dlaczego nasze produkty są wyjątkowe? Ponieważ są symbolicznym podziękowaniem za wsparcie. Wysokogatunkowe produkty z nadrukiem wykonanym metodą sitodruku warto podarować bliskiej osobie, by przekazywała dalej ideę pomocy. Lub zatrzymać sobie na pamiątkę :) Jeśli chcesz pomóc w inny sposób prosimy o kontakt bezpośrednio ze schroniskiem/ fundacją/ stowarzyszeniem.